در دنیای دیجیتال عصر حاضر و همگام با پیشرفت لحظه ای تکنولوژی در دنیای مدرن "فروشگاه سایپامرکزی" با یک تیم متخصص، با تجربه و آشنا با دغدغه های مشتری و بازار لوازم یدکی محصولات سایپا ، پارس خودرو، زامیاد سعی دارد تا با آسان کردن خرید قطعات لوازم یدکی خودرو، خریدی مطمئن را برای مشتری های خود تضمین کند.

ارسال سریع، قابل پیگیری بودن سفارش، قیمت مطمئن، ضمانت اصالت کالا و شفافیت در فرآیند خرید مزیت هایی است که فروشگاه سایپا مرکزی برای مشتری فراهم میکند.

سامانه ما سعی دارد تا جامع ترین سامانه فروش آنلاین لوازم یدکی خودرو محصولات سایپا ، پارس خودرو، زامیاد باشد. این مجموعه بر پایه رضایت مشتری بنا شده است تا یک خرید لذت بخش را برای تمامی اقشار جامعه را فراهم کند.

متخصصین ما با دانش فنی بالا و تجربه کافی در حوزه مشکلات خودرویی آماده‌ی ارائه مشاوره و راهنمایی های تخصصی در زمینه مشکلات خودروهای داخلی و خارجی به مشتریان میباشند تا مشتری های گرامی خریدی مطمئن تر و کم هزینه تر را تجربه کنند. و شما میتوانید از طریق تماس با شماره ۰۹۳۷۹۰۷۰۹۷۷ با متخصصین ما ارتباط داشته باشید. همچنین سایپا مرکزی سعی دارد تا دانش فنی خودرویی تمام اقشار جامعه را افزایش دهد و به این منظور در شبکه های اجتماعی مختلف فعالیت جدی دارد که میتوانید از بخش تماس با ما این آموزش های خودرویی را دنبال کنید.

ساعات كاري

8 صبح تا 8 شب